Простір громадянської, історичної та мистецької освіти

Освітній проєкт «Діалоги про війну»

Освітній проєкт «Діалоги про війну»

 

Український інститут національної пам’яті підготував освітній проєкт “Діалоги про війну”, який містить три відеорозмови учениці із ветеранами сучасної російсько-української війни на теми: “Що таке війна?”, “Чому Росія прагне захопити Україну?” та “Що таке сучасна російсько-українська війна?”, а також методичні рекомендації.

У них ви знайдете три тематичні матриці (мануала) до заняття з можливими варіаціями завдань щодо опрацювання відео. Методичні рекомендації складаються з таких розділів: мета проведення уроку або позакласного заходу, ключові повідомлення, словничок, рекомендовані форми проведення уроку / заходу, практичний блок (методи і прийоми опрацювання відео ресурсів в освітньому просторі), переліки питань для підсумкового обговорення та домашнє завдання. 

Проєкт реалізовано за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України, а також Героя України Володимира Жемчугова.

Продукт розрахований для учителів історії, учням 5–7 класів, військовослужбовцям, журналістам, державним службовцям, працівникам музеїв, бібліотекарям, фахівцям із національно-патріотичного виховання, громадським активістам.

«Діалоги про війну»_ що таке війна_.mp4

 

«Діалоги про війну»_ що таке сучасна російсько-...

 

«Діалоги про війну»_ чому Росія прагне захопити...

Методичні рекомендації до використання в освітньому просторі проєкту «Діалоги про війну»

 

Джерело https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/vchytelyam/videolekciyi/osvitniy-proyekt-dialogy-pro-viynu